Rezervace hotelu

::

Hotely v Maďarsku

V následujícím seznamu hotelů jsou uvedeny všechny možnosti ubytování na venkově, tzn. od ubytování v malých soukromých jednoduchých penzionech až po ubytování v elegantních čtyřhvězdičkových hotelech. Hotely, uvedené v seznamu, jsou ze všech regionů Maďarska, od malé zapadlé vesničky, přes známá historická města, až po oblasti, vyhlášené svými vynikajícími víny. V seznamu najdete i kapacitu ubytování jednotlivých penzionů či hotelů.

On line místa k ubytování v Budapešti: Budapest Hotel Start
Videosnímky hotelů | Rezervace pokojů | Skupinové slevy | Pozoruhodnosti v Budapešti
| Hoteli Budimpešta | Hoteluri Budapesta | Hotell | Unterkunft | Budapest alberghi | English 
Hotely | Hotell Budapest | Budapeszt Hotele | Hoteles | Hotels in Boedapest | Szállodák | Hôtels 
9 důvodů proč si vybrat nás

Hotely v Maďarsku

  • Desetileté zkušenosti v oblasti hotelnictví nám pomohly vybrat pro vás nejlepší hotely v Budapešti ve své kategorii.
  • Náš rezervační systém je ZCELA BEZPLATNÝ!
  • Rezervace pokojů je jednoduchá, rychlá a bezpečná
  • Okamžitě obdržíte potvrzení rezervace
  • Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat ceny jednotlivých hotelů v Budapešti a tak si vybrat pro vás vyhovující hotel za přímé úměry cena/kvalita
  • Nepožadujeme platbu předem
  • Ve většině hotelů lze provést rezervaci bez ručení údaji vaší platební karty
  • Vaši rezervaci lze upravit nebo zrušit
Vyplňte uvedený tiskopis pro rezervaci, zadejte cenu a tlačítkem "Hledání hotelu" si pak vyberte ze seznamu ten hotel, který vám nejvíce vyhovuje. Klikněte na "Rezervace"
Město: Heviz

Hunguest Hotel Helios Tříhvězdičkový hotel

Hunguest Hotel Helios, Heviz, Budova Na celém světě známé jezero Hévíz má termální vodu a je svého druhu největší na světě, dává moľnost na koupání ve volné přírodě celoročně. Hotel Helios je umístněn v prastarém chráněném parku, ve vzdálenosti 500 m od jezera. Budovy Anna a Benjamin s individuální atmosférou spojuje vzájemně krytá chodba. 0.9 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 55.17 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
456 hodnocení
8.63 / 10 8.63
Další informace o hotelu a rezervaci: Hunguest Hotel Helios
parkoviště pro autobusy konferenční sál Fitness center Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna vnější bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně)
Město: Zalakaros

Hotel Vital čtyřhvězdičkový hotel

Hotel Vital, Zalakaros Útulný čtyřhvězdičkový Hotel Vital se nachází v klidném koutě Zalakaros a je obklopen přírodní krásou, přesto je pouze 500 metrů od centra. Hotel přijímá hosty již od roku 2005. 1.5 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 46.43 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
554 hodnocení
9.14 / 10 9.14
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Vital
parkoviště pro autobusy pokoje pro tělesně postižené Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , internet (bezplatně) perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Paradfurdo

Park Hotel Erzsebet Tříhvězdičkový hotel

Park Hotel Erzsebet, Paradfurdo Park Hotel Erzsebet byl postaven v roce 1893 podle návrhu slavného maďarského architekta Miklose Ybla. Po celkové rekonstrukci byl hotel znovuotevřen pro turisty v únoru 2002. Hotel se nachází uprostřed starého parku o rozloze dvou hektarů. 0.7 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
1952 hodnocení
8.89 / 10 8.89
Další informace o hotelu a rezervaci: Park Hotel Erzsebet
konferenční sál pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna sauna vnější bazén krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Balatonszarszo

Ket Korona Conference & Wellness Hotel

Ket Korona Conference & Wellness Hotel, Balatonszarszo Ket Korona Conference & Wellness Hotel se nachází v pěkném městě Balatonszarszo, 300 metrů od jedné z nejkrásnějších pláží na jižním pobřeží jezera Balaton. Hosté si mohou užívat jedinečného wellness centra v nově otevřeném křídle, stejně jako konferenčního zázemí až pro 300 lidí. 0.8 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 127.07 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
261 hodnocení
8.71 / 10 8.71
Další informace o hotelu a rezervaci: Ket Korona Conference & Wellness Hotel
parkoviště pro autobusy konferenční sál směnárna pokoje pro tělesně postižené Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje parkoviště jídelna / kavárna pokojový servis sauna vnější bazén krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Hajduszoboszlo

Hotel Silver čtyřhvězdičkový hotel

Hotel Silver, Hajduszoboszlo Městečko Hajdúszoboszló, které najdete ve východním regionu Maďarska, vás zve do čtyřhvězdičkového Hotelu Silver superior, který svou kapacitou, zařízením, vybavením a sluľbami uspokojí všechny poľadavky náročného hosta. Hotel nabízí 170 klimatizovaných pokojů, restauraci, konferenční středisko, plnohodnotné sluľby wellness, moľnost aktivního odpočinku a sportovního vyľití. 1.7 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 119.94 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
1612 hodnocení
9.08 / 10 9.08
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Silver
parkoviště pro autobusy konferenční sál směnárna pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje uzavřené parkoviště pedikúra jídelna / kavárna pokojový servis sauna vnější bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Keszthely

Hotel Kristaly

Hotel Kristaly, Keszthely Tříhvězdičkový Hotel Kristaly se nachází v Keszthely, pár minut chůze od pobřeží jezera Balaton, přitom nedaleko od středu města. Můžete tu najít širokou nabídku prázdninových programů, jež zahrnují i cyklostezku Balaton, četná muzea ve městě, blízkost jezera Hevíz. 0.3 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 70.97 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
264 hodnocení
8.16 / 10 8.16
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Kristaly
parkoviště pro autobusy konferenční sál Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna sauna tenis Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Eger

Hunguest Hotel Flora Tříhvězdičkový hotel

Hunguest Hotel Flora - Eger Hunguest Hotel Flora se nachází v Egeru, známém vinařském a lázeňském městě na severu Maďarska. Je obklopen rozlehlým parkem, nabízí praktické pokoje, oddělení terapie, stejně tak jako volný vstup do termálních a zážitkových lázní v sousedství. 0.9 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 88.64 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
748 hodnocení
8.49 / 10 8.49
Další informace o hotelu a rezervaci: Hunguest Hotel Flora
parkoviště pro autobusy konferenční sál Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis vnější bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Hajduszoboszlo

Hotel Hoforras

Hotel Hoforras, Hajduszoboszlo Hotel Hunguest Hőforrás (Termální pramen) očekává své hosty v centrální rekreační oblasti města Hajdúszoboszló, v blízkosti lázeňského centra města, s vlastním lázeňským oddělením, léčebnými procedurami, odbornými ambulancemi, jako i pohodlnými pokoji, vynikající jídelnou a možností parkování na uzavřeném parkovišti. 1.6 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 92.67 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
368 hodnocení
8.19 / 10 8.19
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Hoforras
parkoviště pro autobusy konferenční sál perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna sauna vnější bazén Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Zalakaros

Hotel Karos Spa

Hotel Karos Spa, Zalakaros Čtyřhvězdičkový Hotel Karos Spa s 221 pokoji jedinečného designu se nachází v centru Zalakarose uprostřed nádherné zahrady. Hotelové lázně, léčebné a zdravotní středisko Harmony Spa-Wellness World nabízí širokou nabídku wellness, fitness, léčebných a lázeňských služeb. 1.3 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 92.36 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
464 hodnocení
8.51 / 10 8.51
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Karos Spa
hlídání dětí parkoviště pro autobusy konferenční sál pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu, Internetová síť na pokojích (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště pedikúra jídelna / kavárna pokojový servis sauna vnější bazén krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Siofok

Premium Hotel Panorama

Premium Hotel Panorama, Budova - Siofok Hotel Panoráma se nachází ve městě Siófok, přímo na pláľi Balatonu. Svým návštěvníkům nabízí sluľby na nejvyšší úrovni, příjemné ubytování, nové oddělení wellness, krytý plavecký bazén a vlastní pláľ. Hotel Panorama je vynikajícím místem pro relaxaci a odpočinek v kaľdém ročním období. 0.8 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 75 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
538 hodnocení
8.77 / 10 8.77
Další informace o hotelu a rezervaci: Premium Hotel Panorama
konferenční sál Fitness center Přístup k internetu, internet (bezplatně) masáže nekuřácké pokoje uzavřené parkoviště pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Zamardi

Hotel Wellamarin

Hotel Wellamarin, Pohled z exteriéru - Zamardi Wellamarin Wellness Hotel se nachází asi 115 kilometrů od Budapešti, na jižním pobřeží jezera Balaton. Jelikož je hotel umístěn přímo na pláži, poskytuje úžasný výhled na kopce na severním pobřeží a opatství Tihany a nabízí vhodnou možnost, jak si odpočinout. 1.7 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 103.83 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
380 hodnocení
9.2 / 10 9.2
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Wellamarin
konferenční sál pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (bezplatně) masáže nekuřácké pokoje parkoviště jídelna / kavárna pokojový servis sauna Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Heviz

Hotel Majerik Tříhvězdičkový hotel

Budova Tříhvězdičkový Hotel Majerik se nachází v centrální části Hevízu, na hlavním náměstí, asi 100 metrů od termálního jezera. Hotel se skládá ze dvou budov a nabízí širokou nabídku služeb zajišťujících příjemnou dovolenou. 0.6 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 55.17 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
261 hodnocení
8.78 / 10 8.78
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Majerik
konferenční sál Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , internet (bezplatně) perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Heviz

Hotel Erzsebet Tříhvězdičkový hotel

Hotel Erzsebet, Vchod Tříhvězdičkový hotel Erzsébet se nachází v srdci města Hévíz, v bezprostřední blízkosti vchodu do světoznámých lázní. Své hosty očekává vkusně zařízenými, klimatizovanými pokoji a apartmány s terapeutickým úsekem, který je vybavený moderní technikou, dále je k dispozici kosmetika, sauna, restaurace s příjemnou atmosférou, ale také podzemní garáľ. 0.5 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 94 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
140 hodnocení
8.26 / 10 8.26
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Erzsebet
parkoviště pro autobusy směnárna Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Sarvar

Spirit Hotel Thermal Spa Pětihvězdičkový hotel

Okolí recepce - Spirit Hotel Thermal Spa Spirit Hotel Thermal Spa se nachází ve městě Sárvár, v západní části Maďarska, v bezprostřední blízkosti malebných sedmi jezer. Své hosty očekává vedle bohatých lesů disponuje vlastním zdrojem termální vody, s ojedinělým lázeňským komplexem, elegantními pokoji a apartmány, restaurací a bary, s možností pořádání konferencí a sportovního vyžití. 1.1 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 42.77 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
278 hodnocení
9.08 / 10 9.08
Další informace o hotelu a rezervaci: Spirit Hotel Thermal Spa
hlídání dětí parkoviště pro autobusy konferenční sál pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna vnější bazén krytý plavecký bazén tenis Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Heviz

CE Quelle Hotel

CE Quelle Hotel, Heviz Čtyřhvězdičkový přátelský zrenovovaný CE Quelle Hotel s 52 pohodlnými pokoji v klidném prostředí, pouze 500 metrů od světově známého jezera Hevíz, čeká na hosty, kteří chtějí relaxovat, nabrat nové síly a strávit svůj pobyt aktivně. 0.9 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 79.96 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
596 hodnocení
8.64 / 10 8.64
Další informace o hotelu a rezervaci: CE Quelle Hotel
pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna sauna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Sopron

Hotel Wollner čtyřhvězdičkový hotel

Čelni pohled - Hotel Wollner Hotel Wollner očekává své hosty v historickém centru města Sopron. Prostory v barokním slohu vyzařují eleganci minulého století. Hostům jsou k dispozici pohodlné pokoje, elegantní restaurace a salon s ojedinělou visutou zahradou, saunou a sklepní vinárnou. 0.6 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 80 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
5 hodnocení
9.09 / 10 9.09
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Wollner
konferenční sál Fitness center Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , Internetová síť na pokojích (za poplatek), internet (bezplatně) masáže nekuřácké pokoje uzavřené parkoviště sauna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Hajduszoboszlo

Hotel Rudolf Tříhvězdičkový hotel

Pohled z exteriéru Hotel Rudolf se nachází ve městě Hajdúszoboszló, které je známé svými termálními léčebnými vodami. Patří do oblasti alföld (dolní země). Hotel je umístěn v řadě hotelů a během 5 minutové procházky mohou hosté dojít ke komplexu lázní. Elegantní 4 patrový hotel nabízí pohodlné pokoje, které mají mediteránní náladu. Hotel je vybaven výtahem. 1.6 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
294 hodnocení
8.56 / 10 8.56
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Rudolf
parkoviště pro autobusy konferenční sál Internetová síť na pokojích (bezplatně) perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna sauna vnější bazén Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Sarvar

Pension Wolf

Pension Wolf, Sarvar, Dekorace Penzion Wolf se nachází v sousedství termálních lázní Sárvár a díky své výhodné poloze všem svým hostům nabízí příjemnou možnost zotavení. Od Budapešti se dá k penzionu dojet po dálnici M7 do Székesfehérváru a poté po silnicích 8 a 84. 0.7 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 30.99 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
236 hodnocení
8.37 / 10 8.37
Další informace o hotelu a rezervaci: Pension Wolf
nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště jídelna / kavárna internet (bezplatně) klimatizace
Město: Zalakaros

Hotel Aphrodite čtyřhvězdičkový hotel

Budova - Hotel Aphrodite Čtyřhvězdičkový hotel Aphrodite leží v centru městěčka Zalakaros, pár minut pěšky od známých termálních lázní a koupaliště Granit. Wellness a gastronomické zážitky přispívají k jedinečné lázeňské rekreaci. 0.9 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 86.47 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
43 hodnocení
8.56 / 10 8.56
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Aphrodite
hlídání dětí parkoviště pro autobusy konferenční sál směnárna pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna vnější bazén krytý plavecký bazén tenis Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Sarvar

Hotel Wolf

Tříhvězdičkový Hotel Wolf v příjemném a intimním prostředí se nachází pouze několik set metrů od termálních lázní Sárvár. Hotelové služby a kvalifikovaný personál jsou zárukou plného zotavení a osvěžení hostů. 0.7 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 37.19 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
234 hodnocení
8.33 / 10 8.33
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Wolf
parkoviště pro autobusy Přístup k internetu manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště pedikúra jídelna / kavárna Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Zalakaros

Art Hotel Tříhvězdičkový hotel

Art Hotel, Zalakaros Hotel Art se nachází vedle proslavených lázní Granit v Zalakarosi, v poklidném prostředí. Tento nově zrekonstruovaný hotel nabízí pohodlné ubytování, vnitřní termální bazén a skvělé služby. 1.4 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 79.96 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
352 hodnocení
9.25 / 10 9.25
Další informace o hotelu a rezervaci: Art Hotel
konferenční sál Fitness center Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , internet (bezplatně) perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna krytý plavecký bazén tenis Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Heviz

Lotus Therme Hotel & Spa Pětihvězdičkový hotel

Lotus Therme Hotel & Spa se nachází v sousedství světoznámého jezera. Centrum terapeutického střediska hotelu, bazény lázeňského úseku dostávají vodu přímo z pramenů jezera. Panoramatická okna budovy hotelu přináší blíľe přírodu, vytváří přechod mezi světem exteriéru a interiéru. 1 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 208 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
203 hodnocení
8.84 / 10 8.84
Další informace o hotelu a rezervaci: Lotus Therme Hotel & Spa
parkoviště pro autobusy konferenční sál směnárna pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu, Internetová síť na pokojích (za poplatek), internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště pedikúra jídelna / kavárna pokojový servis sauna vnější bazén krytý plavecký bazén tenis Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Vecses

Airport Hotel Stacio Wellness & Conference čtyřhvězdičkový hotel

Free airport transfer!
Airport Hotel Stacio Wellness & Conference, Vchod Hotel Airport Stáció s příjemnou atmosférou je skvělým místem pro odpočinek s vysokou úrovní pohodlí všech hostů. Čtyřhvězdičkové pokoje hotelu jsou klimatizované. Transfer z letiště do hotelu a z hotelu na letiště je pro hosty hotelu bezplatný. 3 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 119 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
182 hodnocení
9.01 / 10 9.01
Další informace o hotelu a rezervaci: Airport Hotel Stacio Wellness & Conference
konferenční sál pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Buk, Bukfurdo

Bajor Pension Aparthotel

Západ slunce Bajor Panzió Aparthotel, Bavorský penzion s rodinnou atmosférou se nachází v centu městečka Bük, v tichém, klidném, subalpském klimatickém prostředí. Léčebné a Termální lázně leľí od penzionu ve vzdálenosti 1500 metrů. Příjezd k nim je moľný autobusem nebo malým vláčkem. Zastávka je umístěna ve vzdálenosti 100 metrů od penzionu. 1.3 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 43.36 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
83 hodnocení
8.65 / 10 8.65
Další informace o hotelu a rezervaci: Bajor Pension Aparthotel
parkoviště pro autobusy směnárna Fitness center Přístup k internetu, Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (s příplatkem), internet (bezplatně) perlivá koupel nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna vnější bazén krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Heviz

Hotel Napsugar

Budova - Hotel Napsugar Ve vzdálenosti přibliľně 10minutové procházky se nachází třípatrový hotel Napsugár, který očekává své hosty domácí atmosférou, výtahem, saunou a moľností terapie za příznivou cenu. 0.7 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 51.45 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
197 hodnocení
8.31 / 10 8.31
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Napsugar
Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , internet (s příplatkem) masáže nekuřácké pokoje parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna sauna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně)
Město: Sarvar

Hotel Platan Sarvar

Hotel Platan Sarvar, Sarvar, Vchod Sárvár se nachází v okrese Vas, v nádherném přírodním prostředí. Kromě kulturních, historických a architektonických památek pobřežního města Raba jeho atraktivitu zvyšuje množství koncertů, folklorních festivalů a přehlídek. Ti, kdo hledají rekreaci nebo relaxaci, mohou jít do lázeňského a wellness centra nebo do termálních lázní Sárvár. V centru města na hosty čeká útulný Hotel Platan. 0.4 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 54.24 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
35 hodnocení
8.57 / 10 8.57
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Platan Sarvar
parkoviště pro autobusy Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje uzavřené parkoviště sauna vnější bazén tenis Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Debrecen

Hotel Lycium čtyřhvězdičkový hotel

Čelni pohled - Hotel Lycium Hotel Lycium leží v centru Debrecínu, proslulého maďarského města, v přímé blízkosti místních pamětihodností a zajímavostí. Hosté mohou využít klimatizované pokoje a apartmány, pěknou restauraci, uzavřenou parkovací plochu a různé možnosti k pořádání konferencí. 1.6 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 80 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
68 hodnocení
8.78 / 10 8.78
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Lycium
parkoviště pro autobusy konferenční sál pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (bezplatně) perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje uzavřené parkoviště jídelna / kavárna pokojový servis sauna krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Gyor

Hotel Kalvaria čtyřhvězdičkový hotel

V blízkosti barokního centra města s dobrou dostupností se nachází Hotel Kálvária. Je to první hotel ve městě Győr, který obdrľel ocenění „Za kvalitní maďarský turizmus". 0.8 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 68 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
61 hodnocení
8.87 / 10 8.87
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Kalvaria
konferenční sál pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (bezplatně) perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště jídelna / kavárna pokojový servis sauna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Heviz

Hotel Park Tříhvězdičkový hotel

Vchod Báječný malý Park Hotel Heviz se nachází v centru mezinárodně známého místa léčebných pobytů Hévíz, vzdálen pouhých 200 metrů od termálního jezera, který je největším teplovodním jezerem Evropy obsahuje různé prvky a minerály s léčivými účinky. Postaven byl v roce 1927. Dvě části spojuje skleněná chodba, hotel byl v letech 2000-2001 plně rekonstruován, dnes očekává své hosty 30 pokoji. 0.4 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
101 hodnocení
8.5 / 10 8.5
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Park
Přístup k internetu, internet (bezplatně) nekuřácké pokoje možnost ubytování domácích zvířat Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Hajduszoboszlo

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference čtyřhvězdičkový hotel

Atlantis Medical, Wellness & Conference Hotel je zbrusu nový, čtyřhvězdičkový hotel v Hajduszoboszlo. Nachází se blízko známých termálních lázní a byl postaven v moderním stylu. Avantgardní design a elegantní nový vzhled přinesl do města další barvu. Hotel má sedm podlaží s 8000 čtverečních metrů užitné plochy. Veškerý areál hotelu včetně pokojů je klimatizován a klimatizace se může nastavit individuálně. Kabelové i bezdrátové internetové připojení je zajištěno uvnitř celého hotelu. 1.3 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 130 Eur / pokoj!
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
Město: Heviz

Villa Mediterran

Pohled z exteriéru - Villa Mediterran Villa Mediterran je umístěna v centru městečka, ve vzdálenosti 300 m od léčebného jezera Hévíz, svým hostům nabízí klidné prostředí, komfortní pokoje a apartmány, klidnou vnitřní zahradu a nabízí moľnost na parkování. 0.2 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 59 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
32 hodnocení
8.01 / 10 8.01
Další informace o hotelu a rezervaci: Villa Mediterran
Přístup k internetu, internet (bezplatně) manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště možnost ubytování domácích zvířat Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Mor

Hetkut Wellness Hotel & Equestrian Park

Vchod Hetkut Wellness Hotel & Equestrian Park se nachází v Moru, mezi pohořími Vertes a Bakony. K hotelu se snadno dostanete, když pojedete po silnici č. 81 a zabočíte směrem k Moru. Zdi jsou pomalovány dle staré tradice krautish a výsledek připomíná venkovský zámeček. Hotelový areál wellness poskytuje rekreační příležitosti pro každého. 0.1 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 86.78 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
51 hodnocení
9.55 / 10 9.55
Další informace o hotelu a rezervaci: Hetkut Wellness Hotel & Equestrian Park
hlídání dětí parkoviště pro autobusy konferenční sál Fitness center Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Gyor

Pension Kiskut Liget

Budova, Pension Kiskut Liget, Gyor Penzion Kiskút Liget je dva kilometry vzdálen od centra města Győr a jeho lázní. Pokoje penzionu jsou vybaveny koupelnou a jsou celkově vybudované pro náročné hosty. Návštěvníkům je nabízena bufetová snídaně.Penzion má vlastní parkoviště, které je pro hosty zdarma, ale musí se dopředu rezervovat. Penzion se nachází v předměstí, v tichém a klidném prostředí, v sousedství ledové plochy, zoologické zahrady, sportovní haly a stadionu fotbalového klubu ETO. 2.5 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 40.91 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
6 hodnocení
7.27 / 10 7.27
Další informace o hotelu a rezervaci: Pension Kiskut Liget
Přístup k internetu, internet (bezplatně) nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště možnost ubytování domácích zvířat sauna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Gyor

Ibis Hotel Gyor Tříhvězdičkový hotel

Budova večer - Ibis Hotel Gyor Úplně nový hotel Ibis Győr se nachází od historického jádra města a uličky pro pěší ve vzdálenosti pouhých 300 metrů, v bezprostřední blízkosti Nákupního střediska a Obchodní komory. Tříhvězdičkový hotel v blízkosti centra města má 96 zvukově izolovaných, klimatizovaných pokojů. Tříhvězdičkový hotel má k dispozici 96 zvukově izolovaných klimatizovaných pokojů, bar a ojedinělou moľnost pro pořádání konferencí. 0.6 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 53 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
35 hodnocení
8.13 / 10 8.13
Další informace o hotelu a rezervaci: Ibis Hotel Gyor
hlídání dětí parkoviště pro autobusy konferenční sál pokoje pro tělesně postižené Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , internet (bezplatně) nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Heviz

Feng Shui Wellness Apartmenthouse Apartmán

Budova, Feng Shui Wellness Apartmenthouse, Heviz Apartmánový dům Feng Shui Wellness očekává své hosty ve vzdálenosti 10minutové procházky od světoznámého léčivého jezera Hévíz. Můľete se těšit na prostředí vyzařující harmonii, plně vybavené apartmány, úsek wellness, čajovnu, vnitřní dvůr a samozřejmostí jsou různé moľnosti parkování. 0.4 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 74.38 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
7 hodnocení
8.14 / 10 8.14
Další informace o hotelu a rezervaci: Feng Shui Wellness Apartmenthouse
Fitness center perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje parkoviště možnost ubytování domácích zvířat sauna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) internet (bezplatně)
Město: Vecses

Airport Hotel Budapest čtyřhvězdičkový hotel

Free airport transfer!
V Lété Airport Hotel Budapešt se nachází v katastru obce Vecsés a očekává své hosty naproti Airport Business Parku. Od obou terminálů letiště Ferihegy (1. a 2A/2B) jako i od křižovatky dálničního obchvatu M0 Vecsés je ve vzdálenosti 2,5 kilometru. Ve čtyřhvězdičkovém hotelu je k dispozici 112 pohodlných pokojů. Mnoho konferenčních místností, non-stop restaurace, wellness centrum a exkluzívní kavárna. Ceny pokojů již zahrnují i cenu transferu na a z letiště. 2.1 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 80 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
48 hodnocení
8.08 / 10 8.08
Další informace o hotelu a rezervaci: Airport Hotel Budapest
hlídání dětí konferenční sál Fitness center Přístup k internetu, Internetová síť na pokojích (za poplatek), internet (s příplatkem) nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Hajduszoboszlo

Park Hotel Ambrozia

Budova Hotel Park Ambrózia očekává své hosty v bezprostřední blízkosti lázní města Hajdúszoboszló, s tříhvězdičkovými sluľbami, s rodinnou atmosférou, apartmány vybavenými kuchyňkou a vlastním úsekem wellness. 1.4 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
165 hodnocení
8.24 / 10 8.24
Další informace o hotelu a rezervaci: Park Hotel Ambrozia
masáže nekuřácké pokoje parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna sauna krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Vonyarcvashegy

Zenit Hotel Balaton čtyřhvězdičkový hotel

Zenit Hotel Balaton, Budova Čtyřhvězdičkový Zenit Hotel Balaton otevřel své brány na klidném místě na kopci s panoramatickým výhledem na jezero Balaton v březnu roku 2011 a nabízí 600 metrů čtverečních lázeňské plochy. 0.9 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 67.88 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
109 hodnocení
8.89 / 10 8.89
Další informace o hotelu a rezervaci: Zenit Hotel Balaton
parkoviště pro autobusy konferenční sál pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu, Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Gyor

Hotel Famulus čtyřhvězdičkový hotel

Budova večer - Hotel Famulus Hotel Famulus se nachází v nové městské části v, sousedství historického centra města Győr. Byl postaven vedle nákupního střediska Árkád. Své hosty očekává od podzimu roku 2007. Nabízí návštěvníkům pohodlné pokoje, parkoviště, restauraci, moľnost vyuľití fitness, sauny a široký výběr dalších sluľeb. 1.1 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 100 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
57 hodnocení
8.58 / 10 8.58
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Famulus
hlídání dětí parkoviště pro autobusy konferenční sál pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (bezplatně) nekuřácké pokoje parkoviště jídelna / kavárna pokojový servis Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Algyo

Levendula Hotel Tříhvězdičkový hotel

Hotel Levendula is located in the town of Algyő, 10 kilometres distance from Szeged. 0.8 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 60.44 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
11 hodnocení
9.09 / 10 9.09
Další informace o hotelu a rezervaci: Levendula Hotel
parkoviště pro autobusy konferenční sál pokoje pro tělesně postižené Přístup k internetu, internet (bezplatně) masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště jídelna / kavárna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Sarvar

Hotel Viktoria Tříhvězdičkový hotel

Vchod, Hotel Viktoria, Sarvar Nový hotel Viktória Sárvár byl otevřen v říjnu 2004, v jednom z nejpopulárnějších lázeňských míst Maďarska. Tříhvězdičkový hotel v tiché a klidné části centra města, v bezprostředním sousedství Arboreta, nabízí kromě všech hotelových sluľeb i bezplatnou prohlídku desetihektarového arboreta. 0.3 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
123 hodnocení
8.61 / 10 8.61
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Viktoria
parkoviště pro autobusy konferenční sál pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště pedikúra jídelna / kavárna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Eger

Hotel Korona Wellness, Conference & Wine

Hotel Korona Wellness, Conference & Wine, Eger Hotel Korona leží v centru Egeru, obklopen zelenými plochami a v klidném prostředí. Hotel přátelský k životnímu prostředí zajišťuje většinu nejrůznějších zařízení a služeb ve městě. Hotel je vybaven tříhvězdičkovým a čtyřhvězdičkovým zařízením se širokým výběrem pokojů různého typu, stejně tak unikátní sklepní restaurací a welness a fitness centrem. 0.3 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
195 hodnocení
8.25 / 10 8.25
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Korona Wellness, Conference & Wine
hlídání dětí parkoviště pro autobusy konferenční sál směnárna Fitness center Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Zalakaros

Szent Orban Pension

Orban Pension, Zalakaros, Pohled z exteriéru Szent Orban, náš malý příjemný penzion, se nachází v nejkrásnější části Maďarska, poblíž malého Balatonu. Nachází se 35 km jihozápadně od jezera Balaton v oblasti vinic Zalakaros, proslavené termálními prameny a starými vinnými sklepy. Penzion byl postaven se záměrem nejen nabídnout komfortní ubytování pro naše hosty, ale jejich relaxaci ještě vylepšit péčí o všechny jejich potřeby. 0.8 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 18.6 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
8 hodnocení
6.82 / 10 6.82
Další informace o hotelu a rezervaci: Szent Orban Pension
masáže nekuřácké pokoje parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna tenis
Město: Sarvar

Hotel Harmonia Thermal Tříhvězdičkový hotel

Vchod Tříhvězdičkový Hotel Harmonia Termal se nachází v bezprostřední blízkosti hlavního vchodu do lázní a termálních lázní Sárvár, které patří k nejlepším rodinným lázním v Maďarsku. 1.2 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
96 hodnocení
8.9 / 10 8.9
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Harmonia Thermal
konferenční sál pokoje pro tělesně postižené manikúra masáže nekuřácké pokoje uzavřené parkoviště pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Vonyarcvashegy

Zenit Hotel Guesthouse

Zenit Hotel Guesthouse, Vonyarcvashegy, Budova Zenit Hotel Guesthouse (the former Hotel Helikon Taverna Wellness) se nachází ve Vonyarcvashegy blízko pobřeží jezera Balaton. Hotel očekává své hosty u vinice poblíž lesa a nabízí příjemné ubytování a kvalitní gastronomii. 0.9 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
108 hodnocení
9.09 / 10 9.09
Další informace o hotelu a rezervaci: Zenit Hotel Guesthouse
hlídání dětí parkoviště pro autobusy konferenční sál Fitness center Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště pedikúra jídelna / kavárna pokojový servis sauna krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Keszthely

Hunguest Hotel Helikon

Pohled z exteriéru Hotel Helikon leží přímo na pláži největšího sladkovodního jezera ve střední Evropě: Balatonu. Tříhvězdičkový hotel má 232 pokojů a je v provozu po celý rok; všechny pokoje jsou vybaveny balkónem a nabízí překrásný panoramatický výhled. 0.9 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
1189 hodnocení
8.25 / 10 8.25
Další informace o hotelu a rezervaci: Hunguest Hotel Helikon
parkoviště pro autobusy konferenční sál Fitness center Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna sauna krytý plavecký bazén tenis Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Eger

Szent Janos Hotel

Vchod - Szent Janos Hotel Hotel Szent Janos se nachází v samém srdci historického centra Egeru, kde bezprostřední okolí oplývá kavárnami, restauracemi, bary a obchody. K hlavní turistickým památkám Egeru můžete dojít za 2-3 minuty po krásných starých ulicích. 0.2 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
35 hodnocení
8.4 / 10 8.4
Další informace o hotelu a rezervaci: Szent Janos Hotel
Přístup k internetu, Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (bezplatně) masáže nekuřácké pokoje parkoviště Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně)
Město: Dunakiliti

Hotel Diamant čtyřhvězdičkový hotel

Hotel Diamant se nachází na Malém Žitném ostrově (Szigetkoz), který je součást přírodní chráněné oblasti. Na hosty tu čeká spousta venkovních programů, od mládeže až po seniory. Malým dětem doporučujeme dětské brouzdaliště, hřiště a zoo. Dospělí si mohou půjčit kolo, kajak, kánoi nebo šlapací člun. Začátečníci mají možnost vyzkoušet si ježdění na koni s otěžemi, zatímco zkušení jezdci mohou jet terénní jízdu na ostrovech Szigetkozu. Nížiny na Malém Žitném ostrově jsou domovem pro čírky obecné a pěvce. V přilehlých lesích žije vysoká zvěř a divočáci. 0.8 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 135.75 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
48 hodnocení
8.63 / 10 8.63
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Diamant
hlídání dětí konferenční sál Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna tenis Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Gyula

Fonix Apartment Apartmán

Fonix Apartment - Gyula 0.9 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 30.99 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
4 hodnocení
9.77 / 10 9.77
Další informace o hotelu a rezervaci: Fonix Apartment
nekuřácké pokoje uzavřené parkoviště Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) internet (bezplatně)
Město: Sarvar

Vadkert Inn

Vchod - Vadkert Inn Útulný Vadkert Inn se nachází v malebné zeleni přímo u známého lázeňského letoviska. Hostům jsou k dispozici nově zrekonstruované a vkusně zařízené pokoje různých úrovní. Okolní příroda nabízí vynikající příležitosti pro milovníky lovu, jízdy na koni, rybaření a táboření. 1.3 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 53 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
4 hodnocení
9.04 / 10 9.04
Další informace o hotelu a rezervaci: Vadkert Inn
parkoviště pro autobusy konferenční sál pokoje pro tělesně postižené Přístup k internetu perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna sauna tenis Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Igal

Thermal Hotel Igal

Thermal Hotel Igal, Igal Thermal Hotel Igal is located in the center of Igal, near the thermal spa. 1 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 44.79 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
87 hodnocení
8.24 / 10 8.24
Další informace o hotelu a rezervaci: Thermal Hotel Igal
Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , internet (bezplatně) perlivá koupel nekuřácké pokoje parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Hotely v Budapešti | Levné ubytování v Budapešti | 3 hvězdičkové hotely v Budapešti | 4 hvězdičkové hotely v Budapešti | 5 hvězdičkové hotely v Budapešti
Na základě poznatků a zkušeností návštěvníků hotelů jsme k jednotlivým hotelům, které nabízejí širokou škálu poskytovaných služeb na vysoké úrovni a za velmi příznivé ceny, přiřadili Smailíky. Dovolujeme si tedy formou Smajlíků upozornit návštěvníky našich webových stránek na vynikající možnosti ubytování.
MapuZavřít mapu