Hotely v Budapešti

::

Penziony, apartmány, apartmán- hotely v Budapešti

Pokud dáváte přednost odpočinku rodinného charakteru, vyberte si jeden z nabídky penzionů. Dáváte-li přednost své kuchyni před hotelovou či restaurační, vyberte si z nabídky apartmánů. Apartmán-hotely jsou určeny těm, kteří chtějí strávit v Budapešti delší dobu, potřebují prostorné bydlení a chtějí využít služeb hotelu.

On line místa k ubytování v Budapešti: Budapest Hotel Start
Videosnímky hotelů | Rezervace pokojů | Skupinové slevy | Pozoruhodnosti v Budapešti
| Hoteli Budimpešta | Hoteluri Budapesta | Hotell | Unterkunft | Budapest alberghi | English 
Hotely | Hotell Budapest | Budapeszt Hotele | Hoteles | Hotels in Boedapest | Szállodák | Hôtels 
9 důvodů proč si vybrat nás

Penziony, apartmány, apartmán- hotely v Budapešti

  • Desetileté zkušenosti v oblasti hotelnictví nám pomohly vybrat pro vás nejlepší hotely v Budapešti ve své kategorii.
  • Náš rezervační systém je ZCELA BEZPLATNÝ!
  • Rezervace pokojů je jednoduchá, rychlá a bezpečná
  • Okamžitě obdržíte potvrzení rezervace
  • Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat ceny jednotlivých hotelů v Budapešti a tak si vybrat pro vás vyhovující hotel za přímé úměry cena/kvalita
  • Nepožadujeme platbu předem
  • Ve většině hotelů lze provést rezervaci bez ručení údaji vaší platební karty
  • Vaši rezervaci lze upravit nebo zrušit
Hledejte Smailíky!

Služby širokého rozsahu, vynikající kvalita, nejpříznivější ceny - na základě reakce našich hostí.

Město: Budapest

Hotel Charles Tříhvězdičkový hotel

Hotel Charles, Budapest, Pokoj Deluxe Hotel Charles má ideální umístnění. Leží v blízkosti středu města s nákupní a obchodní čtvrtí a současně v blízkosti centra vnitřního města, na straně starého města Budína, které leží několik set metrů od turistických atrakcí. Má vynikající polohu z hlediska hromadné městské dopravy. Hlavní pozoruhodnosti města jsou na dosah za několik minu. 1.9 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 65 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
1394 hodnocení
8.39 / 10 8.39
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Charles
parkoviště, uzavřené parkoviště nekuřácké pokoje konferenční sál možnost ubytování domácích zvířat Přístup k internetu, internet (bezplatně) směnárna jídelna / kavárna hlídání dětí Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) Video
Město: Budapest

Agape Guesthouse Budapest

Agape Apartmenthouse, Budova Apartmenthouse Agape Budapest nabízí pokoje v centru města Budapešti a apartmány v přijatelné ceně. V těsné blízkosti se nachází mnoho pozoruhodností, restaurací, obchodů, možností zábavy, slavný New York palác je např. jen přibližně 50 m vzdálen. 1.4 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 45.9 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
5 hodnocení
7.55 / 10 7.55
Další informace o hotelu a rezervaci: Agape Guesthouse Budapest
parkoviště, uzavřené parkoviště nekuřácké pokoje Přístup k internetu, internet (bezplatně) Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) Video
Město: Budapest

All-4U Apartments Apartmán

All-4U Apartments, Budova Apartmany All-4U se nacházejí v nově postavené elegantní budově, přímo v centru Budapešti. Prostředí centra města nabízí navštívení mnoha obchodů, restaurací, galérií a zábavních podniků (kina, bary, atd.). 0.8 km od centra města.
 
Další informace o hotelu a rezervaci: All-4U Apartments
uzavřené parkoviště nekuřácké pokoje Přístup k internetu, internet (bezplatně) Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Budapest

Villa Korall

Villa Korall - Budapest Vilka Korall Penzion leľí na úpatí Budínskych hor, v oblasti zeleného pásma, v tichém prostředí, ve vzdálenosti 10 minut jízdy od centra města, autem i hromadnou dopravou se dá jednoduše dojet. 4.8 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
22 hodnocení
8.9 / 10 8.9
Další informace o hotelu a rezervaci: Villa Korall
parkoviště, uzavřené parkoviště nekuřácké pokoje možnost ubytování domácích zvířat Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , internet (bezplatně) směnárna pokojový servis Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) Video
Město: Budapest

Judit Apartments Budapest

Judit Apartment House, Budapest, Vnitřní zahrada Na severní straně centra města, v klidném a bezpečném prostředí očekává své hosty Judit Apartment House. Několikaminutovou procházkou se od hotelu dostaneme na nábřeží Dunaje i k mnoha pozoruhodnostem města. Vzdálenější části města je možné navštívit autem nebo hromadnou dopravou. 2.2 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 45 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
13 hodnocení
7.73 / 10 7.73
Další informace o hotelu a rezervaci: Judit Apartments Budapest
parkoviště nekuřácké pokoje možnost ubytování domácích zvířat Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně) Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (bezplatně) klimatizace
Město: Budapest

Dominik Pension

Vchod - Dominik Pension Penzion Dominik se nachází ve vzdálenosti na 5 minut od centra v blízkosti Varosliget (Městská alej) a Stadionů, je to klidné a tiché místo pro ubytování, má vynikající polohu, přátelské ovzduší a pro nízké ceny je velice populární mezi turisty. K pokojům penzionu patří společné koupelny, které jsou přístupné z chodby, na jednom patře jsou k dispozici tři koupelny. 3.4 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 24 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
275 hodnocení
7.51 / 10 7.51
Další informace o hotelu a rezervaci: Dominik Pension
nekuřácké pokoje možnost ubytování domácích zvířat Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) směnárna Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Budapest

Alfred Pension

Alfred Pension, Budapest, Vchod Penzion Alfréd se nachází ve vzdálenosti 10 kilometrů od centra města na kopci zvaném Csillaghegy (Hvězdní vrch), v zelené zóně, s autem ale i hromadnou dopravou je na lehce přístupném místě. Jedná se o rodinný penzion s 20 pokoji, v sousedství nehezčího koupaliště v Budapešti, odkup po několikaminutové procházce můžeme pokračovat na nábřeží Dunaje. 8.3 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 45 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
18 hodnocení
8.11 / 10 8.11
Další informace o hotelu a rezervaci: Alfred Pension
parkoviště, uzavřené parkoviště nekuřácké pokoje konferenční sál Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , internet (bezplatně) směnárna jídelna / kavárna sauna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Budapest

Hotel Happy

Hotel Happy - Budapest V roce 2003 byl otevřen tříhvězdičkový Hotel Happy, který očekává své hosty s 20 různě velikými apartmány, které uspokojí nároky obchodníků, přátelských společností a rodin.
Vedle dobré polohy a jednoduchého příjezdu, náš hotel sjednocuje výhody klasických hotelů a apartmánů.
5.2 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 49 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
13 hodnocení
7.38 / 10 7.38
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Happy
parkoviště, uzavřené parkoviště nekuřácké pokoje možnost ubytování domácích zvířat Přístup k internetu, internet (bezplatně) jídelna / kavárna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně) klimatizace
Město: Budapest

Leslie Apartments

Twin pokoj - Leslie Apartments Leslie Apartments se nachází v severním okraji centra Budapešti, v blízkosti nábřeží Dunaje, Margitinyho ostrova a Západního nádraží. Svým návštěvníkům nabízí ubytování v klimatizovaných studiích a parkování na uzavřeném parkovišti. V těsné blízkosti Leslie Apartmens je bezpočet zábavních a sportovních podniků, které zaručí každému návštěvníkovi úžasnou možnost pobavit se, nebo se plně sportovně vyžít. 2.2 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 39 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
51 hodnocení
7.55 / 10 7.55
Další informace o hotelu a rezervaci: Leslie Apartments
parkoviště nekuřácké pokoje možnost ubytování domácích zvířat Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (bezplatně) pokojový servis Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (za poplatek), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Budapest

Hotel Helios Pension

Hotel Helios Pension, Budova - Budapest Hotel v elegantní zelené zóně Budapešti, s přímou autobusovou linkou do centra (Vaci utca, M3 metro). 5.6 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 45 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
55 hodnocení
8.49 / 10 8.49
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Helios Pension
parkoviště, uzavřené parkoviště nekuřácké pokoje konferenční sál možnost ubytování domácích zvířat Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (s příplatkem), internet (bezplatně) směnárna jídelna / kavárna pokojový servis hlídání dětí Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Budapest

Prater Residence

Prater Residence, Vchod Aparthotel Prater Residence se svými 24 moderními, plně vybavenými apartmány čeká na své hosty od dubna roku 2011. Nachází se vedle Corvin Promenade , zbrusu nové obytné a obchodní zóny, která byla postavena kolem historického Corvin Koz. Apartmány jsou umístěny v nové budově, která má garáže a výtah. 1.9 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 59 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
13 hodnocení
8.98 / 10 8.98
Další informace o hotelu a rezervaci: Prater Residence
uzavřené parkoviště možnost ubytování domácích zvířat Přístup k internetu, internet (bezplatně) Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Budapest

Central Green Hotel

Central Green Hotel, Budapest, Vchod Central Green Hotel se nachází v centru Budapešti v tiché uličce ústící do bulváru Andrassy ut, mezi náměstím Kodaly Korond a Lovolde ter, 100 metrů od zastávky Podzemní dráhy. 2 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 40 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
79 hodnocení
7.75 / 10 7.75
Další informace o hotelu a rezervaci: Central Green Hotel
nekuřácké pokoje možnost ubytování domácích zvířat Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , internet (bezplatně) Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Budapest

Bed-Breakfast Hotel Budapest

Pohled z exteriéru Stylový Bed-Breakfast Hotel leží v příjemné čtvrti města se zahradami, severně od centra města. Hotel nabízí pohodlné pokoje každému, kdo plánuje několikadenní cestu na objevování krás Budapešti a okolí, aniž by při tom musel mnoho utrácet. 7.4 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 39 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
382 hodnocení
7.95 / 10 7.95
Další informace o hotelu a rezervaci: Bed-Breakfast Hotel Budapest
parkoviště nekuřácké pokoje možnost ubytování domácích zvířat Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , internet (bezplatně) Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Budapest

Adler Apartments Budapest

Adler Apartments - zahrada Apartmány Adler hosté najdou v novém domě v centru Budapešti, v sedmém obvodu. Jejich umístnění je ideální, neboť v blízkosti se nacházejí pozoruhodnosti, jako je Národní Muzeum, Bazilika svatého Štěpána, Opera, Synagoga v ulici Dohány utca nebo ulice Váci utca, která ideální na procházky a nákupy. V okolí návštěvníci naleznou také mnoho kaváren, jídelen, pivnic a jiných pohostinských zařízení. 1 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
23 hodnocení
8.84 / 10 8.84
Další informace o hotelu a rezervaci: Adler Apartments Budapest
uzavřené parkoviště nekuřácké pokoje Přístup k internetu, Internetová síť na pokojích (bezplatně) směnárna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně)
Město: Budapest

Hotel Villa Korda

Villa Korda - Budapest Hotel Villa Korda Budapest se nachází v zelené zóně Budapešti na Budínské straně, na okraji chráněné krajinné oblasti. Své hosty očekává s dobře vybavenými pokoji, možností parkování, drink barem, s vynikajícím již horským vzduchem a odpočívadly. 4.8 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
277 hodnocení
7.73 / 10 7.73
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Villa Korda
parkoviště, uzavřené parkoviště nekuřácké pokoje možnost ubytování domácích zvířat Přístup k internetu, internet (bezplatně) pokojový servis Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Budapest

Club Guestrooms

Club Guestrooms - Budapest Club Guestrooms se nachází v srdci města, v jedné z nejpopulárnějších a nejoblíbenějších čtvrtí města Budapešťi, vzdálen jednu minutu od populární Vaci utca a 100 metrů od Ferenciek tere (Františkánské náměstí) (zastávka metra). Nejdůleľitější turistické pozoruhodnosti, obchody, jídelny a místa zábavy jsou vzdáleny jen několik minut od pokojů Clubu. V kaľdém pokoji je bezplatné WIFI Internetové připojení a kabelová televize, ve společných místnostech se nachází počítač (s Internetem, pro společné vyuľívání), jako i kuchyňka (s příbory, lednicí a mikrovlnkou). Pokoje mají vlastní koupelnu, kaľdá se otevírá z jedné společné chodby. 0.3 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
38 hodnocení
8.5 / 10 8.5
Další informace o hotelu a rezervaci: Club Guestrooms
nekuřácké pokoje Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , internet (bezplatně) Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Budapest

Central Hotel 21 Tříhvězdičkový hotel

Central Hotel 21, Budapest, Pokoj s francouzskou postelí Tříhvězdičkový Hotel Central se nachází přímo v centru Budapešti, v jihovýchodní části vnitřního města, hned vedle okruhu Jósef korut. Hotel je mimořádně dobře dopravně dostupný a nabízí svým hostům 17 pohodlných, moderně zařízených, pokojů. Každý pokoj disponuje LCD televizí, telefonem s přímou linkou, vlastním sociálním zařízením velmi moderního designu a vysoušečem vlasů. Výhled z některých pokojů je na ulici, z jiných na vnitřní trakt hotelu. 1.4 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 68 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
27 hodnocení
8.36 / 10 8.36
Další informace o hotelu a rezervaci: Central Hotel 21
nekuřácké pokoje možnost ubytování domácích zvířat Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , internet (bezplatně) směnárna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Budapest

Hotel Casa Latina Tříhvězdičkový hotel

Hotel Fabius Pension - Budapest Penzion Fabius je dobře přístupný, nachází se v zelené oblasti, v blízkosti zastávky metra náměstí Széll Kálmán ter a historické městské části hradní čtvrti. Nově otevřený penzion má rodinnou atmosféru, pokoje má zařízené na vysoké úrovni a pro hosty uzavřené parkoviště. 4 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
36 hodnocení
7.37 / 10 7.37
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Casa Latina
parkoviště, uzavřené parkoviště nekuřácké pokoje možnost ubytování domácích zvířat Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (bezplatně) pokojový servis Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Budapest

Evergreen Budapest

Evergreen Bed & Breakfast - Budapest Evergreen Bed & Breakfast se nachází v centru Budapešti, své hosty očekává přátelským prostředím, elegantní atmosférou a moderním a pohodlným zařízením. Je umístěn v prvním patře stylového starého domu. 1.8 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 44 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
10 hodnocení
9.19 / 10 9.19
Další informace o hotelu a rezervaci: Evergreen Budapest
nekuřácké pokoje Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , internet (bezplatně) hlídání dětí Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Budapest

Villa Hotel Kristal Tříhvězdičkový hotel

Villa Hotel Kristal - pohled z exteriéru Vila Hotel Kristal se nachází v blízkosti vrchu Gellérthegy, který je vzdálen od hluku města. Své hosty očekává ve stíněné uličce a nabízí jim klimatizované pokoje s nádherným výhledem. Hotel má k dispozici sál pro podávání snídaně s drink barem, který je možné využit i pro pořádání různých akcí, ošetřovanou zahradou a možnost bezpečného parkování. 2.3 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
44 hodnocení
7.9 / 10 7.9
Další informace o hotelu a rezervaci: Villa Hotel Kristal
parkoviště, uzavřené parkoviště nekuřácké pokoje konferenční sál možnost ubytování domácích zvířat Přístup k internetu, internet (bezplatně) směnárna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Budapest

Mohacsi Guesthouse

Budova Penzion Mohácsi je situován na frekventovaném bodu Budapešti, na úpatí Rózsadomb (Růžový vrch). Penzion nabízí návštěvníkům ubytování v pohodlných pokojích s krásným výhledem, snídani formou bufetu a kryté garážování. 2.9 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
11 hodnocení
7.55 / 10 7.55
Další informace o hotelu a rezervaci: Mohacsi Guesthouse
parkoviště, uzavřené parkoviště nekuřácké pokoje možnost ubytování domácích zvířat Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , internet (s příplatkem) Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Budapest

Buda Hill Residences

Buda Hill Residences - Budapest Buda Hill Residences očekává své hosty prostornými apartmány a elegantním prostředím v obytné části Budapešti na budínské straně v sousedství velvyslanectví. Zastávky tramvají a metra na Moskva tér (Moskevské náměstí) zajišťují mimořádně dobré spojení s jinými částmi hlavního města, s historickými pamětihodnostmi a moľnostmi zábavy. 2.5 km od centra města.
 
Další informace o hotelu a rezervaci: Buda Hill Residences
uzavřené parkoviště nekuřácké pokoje Přístup k internetu, internet (bezplatně) Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Hotely v Budapešti | Levné ubytování v Budapešti | 3 hvězdičkové hotely v Budapešti | 4 hvězdičkové hotely v Budapešti | 5 hvězdičkové hotely v Budapešti
Na základě poznatků a zkušeností návštěvníků hotelů jsme k jednotlivým hotelům, které nabízejí širokou škálu poskytovaných služeb na vysoké úrovni a za velmi příznivé ceny, přiřadili Smailíky. Dovolujeme si tedy formou Smajlíků upozornit návštěvníky našich webových stránek na vynikající možnosti ubytování.
MapuZavřít mapu