Rezervace hotelu

::

Welness hotely

Mnoho maďarských měst získalo svou slávu díky termálním pramenům. Léčebné účinky termálních vod jsou známy po celá staletí a lázeňská střediska využívají této přírodní síly a srdečně vás zvou k léčebným, anebo jen k relaxačním pobytům. Následující hotely se nachází v nejrůznějších koutech Maďarska a každý z nich nabízí širokou škálu léčebných procedur a lázeňské služby na vysoké úrovni. V nabídce jednotlivých hotelů jsou i balíčky wellness, které vyhovují požadavkům i nejnáročnějších klientů.

On line místa k ubytování v Budapešti: Budapest Hotel Start
Videosnímky hotelů | Rezervace pokojů | Skupinové slevy | Pozoruhodnosti v Budapešti
| Hoteli Budimpešta | Hoteluri Budapesta | Hotell | Unterkunft | Budapest alberghi | English 
Hotely | Hotell Budapest | Budapeszt Hotele | Hoteles | Hotels in Boedapest | Szállodák | Hôtels 
9 důvodů proč si vybrat nás

Welness hotely

  • Desetileté zkušenosti v oblasti hotelnictví nám pomohly vybrat pro vás nejlepší hotely v Budapešti ve své kategorii.
  • Náš rezervační systém je ZCELA BEZPLATNÝ!
  • Rezervace pokojů je jednoduchá, rychlá a bezpečná
  • Okamžitě obdržíte potvrzení rezervace
  • Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat ceny jednotlivých hotelů v Budapešti a tak si vybrat pro vás vyhovující hotel za přímé úměry cena/kvalita
  • Nepožadujeme platbu předem
  • Ve většině hotelů lze provést rezervaci bez ručení údaji vaší platební karty
  • Vaši rezervaci lze upravit nebo zrušit
Město: Heviz

Hunguest Hotel Helios Tříhvězdičkový hotel

Hunguest Hotel Helios, Heviz, Budova Na celém světě známé jezero Hévíz má termální vodu a je svého druhu největší na světě, dává moľnost na koupání ve volné přírodě celoročně. Hotel Helios je umístněn v prastarém chráněném parku, ve vzdálenosti 500 m od jezera. Budovy Anna a Benjamin s individuální atmosférou spojuje vzájemně krytá chodba. 0.9 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 55.34 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
458 hodnocení
8.63 / 10 8.63
Další informace o hotelu a rezervaci: Hunguest Hotel Helios
parkoviště pro autobusy konferenční sál Fitness center Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna vnější bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně)
Město: Zalakaros

Hotel Vital čtyřhvězdičkový hotel

Hotel Vital, Zalakaros Útulný čtyřhvězdičkový Hotel Vital se nachází v klidném koutě Zalakaros a je obklopen přírodní krásou, přesto je pouze 500 metrů od centra. Hotel přijímá hosty již od roku 2005. 1.5 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 46.58 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
556 hodnocení
9.14 / 10 9.14
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Vital
parkoviště pro autobusy pokoje pro tělesně postižené Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , internet (bezplatně) perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Paradfurdo

Park Hotel Erzsebet Tříhvězdičkový hotel

Park Hotel Erzsebet, Paradfurdo Park Hotel Erzsebet byl postaven v roce 1893 podle návrhu slavného maďarského architekta Miklose Ybla. Po celkové rekonstrukci byl hotel znovuotevřen pro turisty v únoru 2002. Hotel se nachází uprostřed starého parku o rozloze dvou hektarů. 0.7 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
1954 hodnocení
8.89 / 10 8.89
Další informace o hotelu a rezervaci: Park Hotel Erzsebet
konferenční sál pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna sauna vnější bazén krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Balatonszarszo

Ket Korona Conference & Wellness Hotel

Ket Korona Conference & Wellness Hotel, Balatonszarszo Ket Korona Conference & Wellness Hotel se nachází v pěkném městě Balatonszarszo, 300 metrů od jedné z nejkrásnějších pláží na jižním pobřeží jezera Balaton. Hosté si mohou užívat jedinečného wellness centra v nově otevřeném křídle, stejně jako konferenčního zázemí až pro 300 lidí. 0.8 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 127.48 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
261 hodnocení
8.71 / 10 8.71
Další informace o hotelu a rezervaci: Ket Korona Conference & Wellness Hotel
parkoviště pro autobusy konferenční sál směnárna pokoje pro tělesně postižené Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje parkoviště jídelna / kavárna pokojový servis sauna vnější bazén krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Hajduszoboszlo

Hotel Silver čtyřhvězdičkový hotel

Hotel Silver, Hajduszoboszlo Městečko Hajdúszoboszló, které najdete ve východním regionu Maďarska, vás zve do čtyřhvězdičkového Hotelu Silver superior, který svou kapacitou, zařízením, vybavením a sluľbami uspokojí všechny poľadavky náročného hosta. Hotel nabízí 170 klimatizovaných pokojů, restauraci, konferenční středisko, plnohodnotné sluľby wellness, moľnost aktivního odpočinku a sportovního vyľití. 1.7 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 120.33 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
1612 hodnocení
9.08 / 10 9.08
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Silver
parkoviště pro autobusy konferenční sál směnárna pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje uzavřené parkoviště pedikúra jídelna / kavárna pokojový servis sauna vnější bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Keszthely

Hotel Kristaly

Hotel Kristaly, Keszthely Tříhvězdičkový Hotel Kristaly se nachází v Keszthely, pár minut chůze od pobřeží jezera Balaton, přitom nedaleko od středu města. Můžete tu najít širokou nabídku prázdninových programů, jež zahrnují i cyklostezku Balaton, četná muzea ve městě, blízkost jezera Hevíz. 0.3 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 71.2 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
264 hodnocení
8.16 / 10 8.16
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Kristaly
parkoviště pro autobusy konferenční sál Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna sauna tenis Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Eger

Hunguest Hotel Flora Tříhvězdičkový hotel

Hunguest Hotel Flora - Eger Hunguest Hotel Flora se nachází v Egeru, známém vinařském a lázeňském městě na severu Maďarska. Je obklopen rozlehlým parkem, nabízí praktické pokoje, oddělení terapie, stejně tak jako volný vstup do termálních a zážitkových lázní v sousedství. 0.9 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 88.92 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
748 hodnocení
8.49 / 10 8.49
Další informace o hotelu a rezervaci: Hunguest Hotel Flora
parkoviště pro autobusy konferenční sál Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis vnější bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Siofok

Premium Hotel Panorama

Premium Hotel Panorama, Budova - Siofok Hotel Panoráma se nachází ve městě Siófok, přímo na pláľi Balatonu. Svým návštěvníkům nabízí sluľby na nejvyšší úrovni, příjemné ubytování, nové oddělení wellness, krytý plavecký bazén a vlastní pláľ. Hotel Panorama je vynikajícím místem pro relaxaci a odpočinek v kaľdém ročním období. 0.8 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 75.24 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
539 hodnocení
8.77 / 10 8.77
Další informace o hotelu a rezervaci: Premium Hotel Panorama
konferenční sál Fitness center Přístup k internetu, internet (bezplatně) masáže nekuřácké pokoje uzavřené parkoviště pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Zalakaros

Hotel Karos Spa

Hotel Karos Spa, Zalakaros Čtyřhvězdičkový Hotel Karos Spa s 221 pokoji jedinečného designu se nachází v centru Zalakarose uprostřed nádherné zahrady. Hotelové lázně, léčebné a zdravotní středisko Harmony Spa-Wellness World nabízí širokou nabídku wellness, fitness, léčebných a lázeňských služeb. 1.3 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 92.66 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
464 hodnocení
8.51 / 10 8.51
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Karos Spa
hlídání dětí parkoviště pro autobusy konferenční sál pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu, Internetová síť na pokojích (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště pedikúra jídelna / kavárna pokojový servis sauna vnější bazén krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Zamardi

Hotel Wellamarin

Hotel Wellamarin, Pohled z exteriéru - Zamardi Wellamarin Wellness Hotel se nachází asi 115 kilometrů od Budapešti, na jižním pobřeží jezera Balaton. Jelikož je hotel umístěn přímo na pláži, poskytuje úžasný výhled na kopce na severním pobřeží a opatství Tihany a nabízí vhodnou možnost, jak si odpočinout. 1.7 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 104.16 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
380 hodnocení
9.2 / 10 9.2
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Wellamarin
konferenční sál pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (bezplatně) masáže nekuřácké pokoje parkoviště jídelna / kavárna pokojový servis sauna Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Heviz

CE Quelle Hotel

CE Quelle Hotel, Heviz Čtyřhvězdičkový přátelský zrenovovaný CE Quelle Hotel s 52 pohodlnými pokoji v klidném prostředí, pouze 500 metrů od světově známého jezera Hevíz, čeká na hosty, kteří chtějí relaxovat, nabrat nové síly a strávit svůj pobyt aktivně. 0.9 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 80.22 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
596 hodnocení
8.64 / 10 8.64
Další informace o hotelu a rezervaci: CE Quelle Hotel
pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna sauna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Sarvar

Spirit Hotel Thermal Spa Pětihvězdičkový hotel

Okolí recepce - Spirit Hotel Thermal Spa Spirit Hotel Thermal Spa se nachází ve městě Sárvár, v západní části Maďarska, v bezprostřední blízkosti malebných sedmi jezer. Své hosty očekává vedle bohatých lesů disponuje vlastním zdrojem termální vody, s ojedinělým lázeňským komplexem, elegantními pokoji a apartmány, restaurací a bary, s možností pořádání konferencí a sportovního vyžití. 1.1 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 42.91 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
278 hodnocení
9.08 / 10 9.08
Další informace o hotelu a rezervaci: Spirit Hotel Thermal Spa
hlídání dětí parkoviště pro autobusy konferenční sál pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna vnější bazén krytý plavecký bazén tenis Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Heviz

Lotus Therme Hotel & Spa Pětihvězdičkový hotel

Lotus Therme Hotel & Spa se nachází v sousedství světoznámého jezera. Centrum terapeutického střediska hotelu, bazény lázeňského úseku dostávají vodu přímo z pramenů jezera. Panoramatická okna budovy hotelu přináší blíľe přírodu, vytváří přechod mezi světem exteriéru a interiéru. 1 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 208 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
203 hodnocení
8.84 / 10 8.84
Další informace o hotelu a rezervaci: Lotus Therme Hotel & Spa
parkoviště pro autobusy konferenční sál směnárna pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu, Internetová síť na pokojích (za poplatek), internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště pedikúra jídelna / kavárna pokojový servis sauna vnější bazén krytý plavecký bazén tenis Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Heviz

Hotel Park Tříhvězdičkový hotel

Vchod Báječný malý Park Hotel Heviz se nachází v centru mezinárodně známého místa léčebných pobytů Hévíz, vzdálen pouhých 200 metrů od termálního jezera, který je největším teplovodním jezerem Evropy obsahuje různé prvky a minerály s léčivými účinky. Postaven byl v roce 1927. Dvě části spojuje skleněná chodba, hotel byl v letech 2000-2001 plně rekonstruován, dnes očekává své hosty 30 pokoji. 0.4 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
101 hodnocení
8.5 / 10 8.5
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Park
Přístup k internetu, internet (bezplatně) nekuřácké pokoje možnost ubytování domácích zvířat Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Debrecen

Hotel Lycium čtyřhvězdičkový hotel

Čelni pohled - Hotel Lycium Hotel Lycium leží v centru Debrecínu, proslulého maďarského města, v přímé blízkosti místních pamětihodností a zajímavostí. Hosté mohou využít klimatizované pokoje a apartmány, pěknou restauraci, uzavřenou parkovací plochu a různé možnosti k pořádání konferencí. 1.6 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 80 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
68 hodnocení
8.78 / 10 8.78
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Lycium
parkoviště pro autobusy konferenční sál pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (bezplatně) perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje uzavřené parkoviště jídelna / kavárna pokojový servis sauna krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Heviz

Hotel Napsugar

Budova - Hotel Napsugar Ve vzdálenosti přibliľně 10minutové procházky se nachází třípatrový hotel Napsugár, který očekává své hosty domácí atmosférou, výtahem, saunou a moľností terapie za příznivou cenu. 0.7 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 51.61 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
197 hodnocení
8.31 / 10 8.31
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Napsugar
Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , internet (s příplatkem) masáže nekuřácké pokoje parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna sauna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně)
Město: Mor

Hetkut Wellness Hotel & Equestrian Park

Vchod Hetkut Wellness Hotel & Equestrian Park se nachází v Moru, mezi pohořími Vertes a Bakony. K hotelu se snadno dostanete, když pojedete po silnici č. 81 a zabočíte směrem k Moru. Zdi jsou pomalovány dle staré tradice krautish a výsledek připomíná venkovský zámeček. Hotelový areál wellness poskytuje rekreační příležitosti pro každého. 0.1 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 87.06 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
51 hodnocení
9.55 / 10 9.55
Další informace o hotelu a rezervaci: Hetkut Wellness Hotel & Equestrian Park
hlídání dětí parkoviště pro autobusy konferenční sál Fitness center Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Hajduszoboszlo

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference čtyřhvězdičkový hotel

Atlantis Medical, Wellness & Conference Hotel je zbrusu nový, čtyřhvězdičkový hotel v Hajduszoboszlo. Nachází se blízko známých termálních lázní a byl postaven v moderním stylu. Avantgardní design a elegantní nový vzhled přinesl do města další barvu. Hotel má sedm podlaží s 8000 čtverečních metrů užitné plochy. Veškerý areál hotelu včetně pokojů je klimatizován a klimatizace se může nastavit individuálně. Kabelové i bezdrátové internetové připojení je zajištěno uvnitř celého hotelu. 1.3 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 130 Eur / pokoj!
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
Město: Vonyarcvashegy

Zenit Hotel Balaton čtyřhvězdičkový hotel

Zenit Hotel Balaton, Budova Čtyřhvězdičkový Zenit Hotel Balaton otevřel své brány na klidném místě na kopci s panoramatickým výhledem na jezero Balaton v březnu roku 2011 a nabízí 600 metrů čtverečních lázeňské plochy. 0.9 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 68.09 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
109 hodnocení
8.89 / 10 8.89
Další informace o hotelu a rezervaci: Zenit Hotel Balaton
parkoviště pro autobusy konferenční sál pokoje pro tělesně postižené Fitness center Přístup k internetu, Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Vonyarcvashegy

Zenit Hotel Guesthouse

Zenit Hotel Guesthouse, Vonyarcvashegy, Budova Zenit Hotel Guesthouse (the former Hotel Helikon Taverna Wellness) se nachází ve Vonyarcvashegy blízko pobřeží jezera Balaton. Hotel očekává své hosty u vinice poblíž lesa a nabízí příjemné ubytování a kvalitní gastronomii. 0.9 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
108 hodnocení
9.09 / 10 9.09
Další informace o hotelu a rezervaci: Zenit Hotel Guesthouse
hlídání dětí parkoviště pro autobusy konferenční sál Fitness center Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže nekuřácké pokoje parkoviště pedikúra jídelna / kavárna pokojový servis sauna krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Dunakiliti

Hotel Diamant čtyřhvězdičkový hotel

Hotel Diamant se nachází na Malém Žitném ostrově (Szigetkoz), který je součást přírodní chráněné oblasti. Na hosty tu čeká spousta venkovních programů, od mládeže až po seniory. Malým dětem doporučujeme dětské brouzdaliště, hřiště a zoo. Dospělí si mohou půjčit kolo, kajak, kánoi nebo šlapací člun. Začátečníci mají možnost vyzkoušet si ježdění na koni s otěžemi, zatímco zkušení jezdci mohou jet terénní jízdu na ostrovech Szigetkozu. Nížiny na Malém Žitném ostrově jsou domovem pro čírky obecné a pěvce. V přilehlých lesích žije vysoká zvěř a divočáci. 0.8 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 136.19 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
48 hodnocení
8.63 / 10 8.63
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Diamant
hlídání dětí konferenční sál Přístup k internetu, internet (bezplatně) perlivá koupel masáže nekuřácké pokoje parkoviště, uzavřené parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna tenis Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Hotely v Budapešti | Levné ubytování v Budapešti | 3 hvězdičkové hotely v Budapešti | 4 hvězdičkové hotely v Budapešti | 5 hvězdičkové hotely v Budapešti
Na základě poznatků a zkušeností návštěvníků hotelů jsme k jednotlivým hotelům, které nabízejí širokou škálu poskytovaných služeb na vysoké úrovni a za velmi příznivé ceny, přiřadili Smailíky. Dovolujeme si tedy formou Smajlíků upozornit návštěvníky našich webových stránek na vynikající možnosti ubytování.
MapuZavřít mapu