Rezervace hotelu

::

Sopron Ubytování - Penziony, hotely v Sopron

Ubytování? V Budapešti? - vyhledejte na Budapest Hotel Start jejich nejlepší nabídky!
Videosnímky hotelů | Rezervace hotelu | Skupinová rezervace | Turistické informace - Budapešť
| Hoteli Budimpešta | Hoteluri Budapesta | Hotell | Unterkunft | Budapest alberghi | English 
Hotely | Hotell Budapest | Budapeszt Hotele | Hoteles | Hotels in Boedapest | Szállodák | Hôtels 
9 důvodů proč si vybrat nás

Sopron Ubytování - Penziony, hotely v Sopron

  • Desetileté zkušenosti v oblasti hotelnictví nám pomohly vybrat pro vás nejlepší hotely v Budapešti ve své kategorii.
  • Náš rezervační systém je ZCELA BEZPLATNÝ!
  • Rezervace pokojů je jednoduchá, rychlá a bezpečná
  • Okamžitě obdržíte potvrzení rezervace
  • Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat ceny jednotlivých hotelů v Budapešti a tak si vybrat pro vás vyhovující hotel za přímé úměry cena/kvalita
  • Nepožadujeme platbu předem
  • Ve většině hotelů lze provést rezervaci bez ručení údaji vaší platební karty
  • Vaši rezervaci lze upravit nebo zrušit
Vyplňte uvedený tiskopis pro rezervaci, zadejte cenu a tlačítkem "Hledání hotelu" si pak vyberte ze seznamu ten hotel, který vám nejvíce vyhovuje. Klikněte na "Rezervace"

Město:  
Příjezd:  
Odjezd:  
Počet pokojů:  
Jednolůžkový: Dvoulůžkový: Třílůžkový:
Potřebujete 4 nebo více lůžkový pokoj?
Počet hostů:  
Město: Sopron

Hotel Szieszta

Hotel Szieszta, Budova Hotel Szieszta se nachází u úpatí Sopronské vrchoviny, na jednom z nejhezčích bodů části Lővérek, uprostřed nádherného parku, ve vzdálenosti na 15 minut od centra města. Z pokojů hotelu s balkony se otevírá nádherný výhled na les. 1.4 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 102.68 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
1525 hodnocení
8.16 / 10 8.16
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Szieszta
parkoviště nekuřácké pokoje konferenční sál možnost ubytování domácích zvířat Přístup k internetu jídelna / kavárna sauna Fitness center Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) parkoviště pro autobusy masáže perlivá koupel tenis
Město: Sopron

Hotel Lover Tříhvězdičkový hotel

Hotel Lover - Sopron Hotel Lövér se nachází na nejhezčí části města Sopron, nachází se v objetí nádherných lesů v části Lövérek. Na hosty čekají pohodlné pokoje, variabilní wellness a beauty programy, dobře vybavené místnosti a široké konferenční možnosti. 1.6 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 80.22 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
1289 hodnocení
8.77 / 10 8.77
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Lover
parkoviště nekuřácké pokoje konferenční sál možnost ubytování domácích zvířat Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , internet (bezplatně) jídelna / kavárna pokojový servis krytý plavecký bazén sauna Fitness center Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) parkoviště pro autobusy manikúra masáže pedikúra perlivá koupel
Město: Sopron

Civitas Boutique Hotel

Vchod, Civitas Boutique Hotel, Sopron Hotel Civitas Boutique očekává své hosty v centru města Sopron, v bezprostřední blízkosti památek a pozoruhodností. Nově postavený čtyřhvězdičkový hotel nabízí možnost moderně vybavených pokojů a bezpečného parkování. 2.1 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 38.82 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
72 hodnocení
8.12 / 10 8.12
Další informace o hotelu a rezervaci: Civitas Boutique Hotel
uzavřené parkoviště nekuřácké pokoje Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) internet (bezplatně)
Město: Sopron

Pension Palatinus

Vchod Penzion Palatinus Sopron leží uprostřed historického jádra města a nabízí příjemné a klidné prostředí, renovované pokoje a výbornou možnost na odpočinek. 0.7 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 38.82 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
81 hodnocení
8.17 / 10 8.17
Další informace o hotelu a rezervaci: Pension Palatinus
uzavřené parkoviště nekuřácké pokoje konferenční sál Přístup k internetu, internet (bezplatně) jídelna / kavárna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Sopron

Hotel Wollner čtyřhvězdičkový hotel

Čelni pohled - Hotel Wollner Hotel Wollner očekává své hosty v historickém centru města Sopron. Prostory v barokním slohu vyzařují eleganci minulého století. Hostům jsou k dispozici pohodlné pokoje, elegantní restaurace a salon s ojedinělou visutou zahradou, saunou a sklepní vinárnou. 0.6 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 80 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
4 hodnocení
8.86 / 10 8.86
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Wollner
uzavřené parkoviště nekuřácké pokoje konferenční sál Přístup k internetu, Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , Internetová síť na pokojích (za poplatek), internet (bezplatně) sauna Fitness center Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) masáže
Město: Sopron

Solar Club Hotel

Solar Club Hotel - Sopron Hotel Solar Club leží v západní části Maďarska, v rekreační oblasti města Sopron, v části Lővérek, v klidném zeleném prostředí. Svým hostům nabízí apartmány s vybavenou kuchyňkou, jako i v blízkosti možnost na aktivní odpočinek. 1 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
47 hodnocení
7.73 / 10 7.73
Další informace o hotelu a rezervaci: Solar Club Hotel
uzavřené parkoviště nekuřácké pokoje jídelna / kavárna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Sopron

Pannonia Hotel

Best Western Pannonia Hotel, Sopron, Čelni pohled Pannonia Hotel je nejstarším hotelem ve městě Sopron, který byl v roce 1893 postaven v klasicistickém slohu, v centru města ve vzdálenosti několika kroků od historického centra města. Hotel v nádheře starého lesku očekává své hosty 62 individuálně zařízenými pokoji a službami na mezinárodní úrovni. Tento dům spojuje tradici, historii minulosti a moderní komfort. 0.8 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
121 hodnocení
8.61 / 10 8.61
Další informace o hotelu a rezervaci: Pannonia Hotel
parkoviště, uzavřené parkoviště nekuřácké pokoje konferenční sál možnost ubytování domácích zvířat Přístup k internetu, internet (s příplatkem) směnárna jídelna / kavárna pokojový servis krytý plavecký bazén sauna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) masáže perlivá koupel
Hotely v Budapešti | Levné ubytování v Budapešti | 3 hvězdičkové hotely v Budapešti | 4 hvězdičkové hotely v Budapešti | 5 hvězdičkové hotely v Budapešti
Na základě poznatků a zkušeností návštěvníků hotelů jsme k jednotlivým hotelům, které nabízejí širokou škálu poskytovaných služeb na vysoké úrovni a za velmi příznivé ceny, přiřadili Smailíky. Dovolujeme si tedy formou Smajlíků upozornit návštěvníky našich webových stránek na vynikající možnosti ubytování.
MapuZavřít mapu