Rezervace hotelu

::

Welness hotely

Mnoho maďarských měst získalo svou slávu díky termálním pramenům. Léčebné účinky termálních vod jsou známy po celá staletí a lázeňská střediska využívají této přírodní síly a srdečně vás zvou k léčebným, anebo jen k relaxačním pobytům. Následující hotely se nachází v nejrůznějších koutech Maďarska a každý z nich nabízí širokou škálu léčebných procedur a lázeňské služby na vysoké úrovni. V nabídce jednotlivých hotelů jsou i balíčky wellness, které vyhovují požadavkům i nejnáročnějších klientů.

Online ubytování v Budapešti - rezervace hotelu jednoduše a rychle
Videosnímky hotelů | Rezervace hotelu | Skupinová rezervace | Turistické informace - Budapešť
| Hoteli Budimpešta | Hoteluri Budapesta | Hotell | Unterkunft | Budapest alberghi | English 
Hotely | Hotell Budapest | Budapeszt Hotele | Hoteles | Hotels in Boedapest | Szállodák | Hôtels 
9 důvodů proč si vybrat nás

Welness hotely

  • Desetileté zkušenosti v oblasti hotelnictví nám pomohly vybrat pro vás nejlepší hotely v Budapešti ve své kategorii.
  • Náš rezervační systém je ZCELA BEZPLATNÝ!
  • Rezervace pokojů je jednoduchá, rychlá a bezpečná
  • Okamžitě obdržíte potvrzení rezervace
  • Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat ceny jednotlivých hotelů v Budapešti a tak si vybrat pro vás vyhovující hotel za přímé úměry cena/kvalita
  • Nepožadujeme platbu předem
  • Ve většině hotelů lze provést rezervaci bez ručení údaji vaší platební karty
  • Vaši rezervaci lze upravit nebo zrušit
Město: Hajduszoboszlo

Hotel Silver čtyřhvězdičkový hotel

Hotel Silver, Hajduszoboszlo Městečko Hajdúszoboszló, které najdete ve východním regionu Maďarska, vás zve do čtyřhvězdičkového Hotelu Silver superior, který svou kapacitou, zařízením, vybavením a sluľbami uspokojí všechny poľadavky náročného hosta. Hotel nabízí 170 klimatizovaných pokojů, restauraci, konferenční středisko, plnohodnotné sluľby wellness, moľnost aktivního odpočinku a sportovního vyľití. 1.7 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 104.3 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
1857 hodnocení
9.07 / 10 9.07
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Silver
konferenční sál směnárna Fitness center perlivá koupel manikúra masáže pedikúra jídelna / kavárna pokojový servis sauna vnější bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Eger

Hunguest Hotel Flora Tříhvězdičkový hotel

Hunguest Hotel Flora, Eger Hunguest Hotel Flora se nachází v Egeru, známém vinařském a lázeňském městě na severu Maďarska. Je obklopen rozlehlým parkem, nabízí praktické pokoje, oddělení terapie, stejně tak jako volný vstup do termálních a zážitkových lázní v sousedství. 0.9 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 96.03 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
959 hodnocení
8.58 / 10 8.58
Další informace o hotelu a rezervaci: Hunguest Hotel Flora
konferenční sál perlivá koupel manikúra masáže parkoviště pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna vnější bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) internet (bezplatně)
Město: Keszthely

Hotel Kristaly

Hotel Kristaly, Keszthely Tříhvězdičkový Hotel Kristaly se nachází v Keszthely, pár minut chůze od pobřeží jezera Balaton, přitom nedaleko od středu města. Můžete tu najít širokou nabídku prázdninových programů, jež zahrnují i cyklostezku Balaton, četná muzea ve městě, blízkost jezera Hevíz. 0.3 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
467 hodnocení
8.34 / 10 8.34
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Kristaly
konferenční sál perlivá koupel masáže parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna sauna tenis Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) internet (bezplatně)
Město: Heviz

Hunguest Hotel Helios

Hunguest Hotel Helios, Heviz Na celém světě známé jezero Hévíz má termální vodu a je svého druhu největší na světě, dává moľnost na koupání ve volné přírodě celoročně. Hotel Helios je umístněn v prastarém chráněném parku, ve vzdálenosti 500 m od jezera. Budovy Anna a Benjamin s individuální atmosférou spojuje vzájemně krytá chodba. 0.9 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 74.31 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
777 hodnocení
8.74 / 10 8.74
Další informace o hotelu a rezervaci: Hunguest Hotel Helios
konferenční sál Fitness center perlivá koupel manikúra masáže parkoviště pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna vnější bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně) internet (bezplatně)
Město: Zalakaros

Hotel Vital čtyřhvězdičkový hotel

Hotel Vital, Zalakaros Útulný čtyřhvězdičkový Hotel Vital se nachází v klidném koutě Zalakaros a je obklopen přírodní krásou, přesto je pouze 500 metrů od centra. Hotel přijímá hosty již od roku 2005. 1.5 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 46.79 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
784 hodnocení
9.2 / 10 9.2
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Vital
Fitness center Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , internet (bezplatně) perlivá koupel masáže parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Balatonszarszo

Ket Korona Conference & Wellness Hotel

Ket Korona Conference & Wellness Hotel, Balatonszarszo Ket Korona Conference & Wellness Hotel se nachází v pěkném městě Balatonszarszo, 300 metrů od jedné z nejkrásnějších pláží na jižním pobřeží jezera Balaton. Hosté si mohou užívat jedinečného wellness centra v nově otevřeném křídle, stejně jako konferenčního zázemí až pro 300 lidí. 0.8 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 181.53 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
417 hodnocení
8.8 / 10 8.8
Další informace o hotelu a rezervaci: Ket Korona Conference & Wellness Hotel
konferenční sál směnárna perlivá koupel masáže parkoviště jídelna / kavárna pokojový servis sauna vnější bazén krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) internet (bezplatně) klimatizace
Město: Paradfurdo

Park Hotel Erzsebet Tříhvězdičkový hotel

Park Hotel Erzsebet, Paradfurdo Park Hotel Erzsebet byl postaven v roce 1893 podle návrhu slavného maďarského architekta Miklose Ybla. Po celkové rekonstrukci byl hotel znovuotevřen pro turisty v únoru 2002. Hotel se nachází uprostřed starého parku o rozloze dvou hektarů. 0.7 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 90.79 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
2178 hodnocení
8.9 / 10 8.9
Další informace o hotelu a rezervaci: Park Hotel Erzsebet
konferenční sál Fitness center perlivá koupel masáže parkoviště jídelna / kavárna sauna vnější bazén krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) internet (bezplatně) klimatizace
Město: Zalakaros

Hotel Karos Spa čtyřhvězdičkový hotel

Hotel Karos Spa, Zalakaros Čtyřhvězdičkový Hotel Karos Spa s 221 pokoji jedinečného designu se nachází v centru Zalakarose uprostřed nádherné zahrady. Hotelové lázně, léčebné a zdravotní středisko Harmony Spa-Wellness World nabízí širokou nabídku wellness, fitness, léčebných a lázeňských služeb. 1.3 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 134.09 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
521 hodnocení
8.53 / 10 8.53
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Karos Spa
konferenční sál Fitness center Internetová síť na pokojích (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže parkoviště pedikúra jídelna / kavárna pokojový servis sauna vnější bazén krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Sarvar

Spirit Hotel Thermal Spa Pětihvězdičkový hotel

Okolí recepce - Spirit Hotel Thermal Spa Spirit Hotel Thermal Spa se nachází ve městě Sárvár, v západní části Maďarska, v bezprostřední blízkosti malebných sedmi jezer. Své hosty očekává vedle bohatých lesů disponuje vlastním zdrojem termální vody, s ojedinělým lázeňským komplexem, elegantními pokoji a apartmány, restaurací a bary, s možností pořádání konferencí a sportovního vyžití. 1.1 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 214 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
307 hodnocení
9.09 / 10 9.09
Další informace o hotelu a rezervaci: Spirit Hotel Thermal Spa
konferenční sál Fitness center Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (bezplatně) perlivá koupel manikúra masáže parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna vnější bazén krytý plavecký bazén tenis Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Heviz

Hotel FIT Heviz

Hotel FIT Heviz, Heviz Čtyřhvězdičkový přátelský zrenovovaný CE Quelle Hotel s 52 pohodlnými pokoji v klidném prostředí, pouze 500 metrů od světově známého jezera Hevíz, čeká na hosty, kteří chtějí relaxovat, nabrat nové síly a strávit svůj pobyt aktivně. 0.9 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 91.35 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
757 hodnocení
8.64 / 10 8.64
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel FIT Heviz
perlivá koupel masáže parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna sauna Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) internet (bezplatně) klimatizace
Město: Siofok

Premium Hotel Panorama

Premium Hotel Panorama, Siofok Hotel Panoráma se nachází ve městě Siófok, přímo na pláľi Balatonu. Svým návštěvníkům nabízí sluľby na nejvyšší úrovni, příjemné ubytování, nové oddělení wellness, krytý plavecký bazén a vlastní pláľ. Hotel Panorama je vynikajícím místem pro relaxaci a odpočinek v kaľdém ročním období. 0.8 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 114.19 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
662 hodnocení
8.77 / 10 8.77
Další informace o hotelu a rezervaci: Premium Hotel Panorama
konferenční sál Fitness center masáže pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) internet (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Mor

Hetkut Wellness Hotel & Equestrian Park

Hetkut Wellness Hotel & Equestrian Park, Mor Hetkut Wellness Hotel & Equestrian Park se nachází v Moru, mezi pohořími Vertes a Bakony. K hotelu se snadno dostanete, když pojedete po silnici č. 81 a zabočíte směrem k Moru. Zdi jsou pomalovány dle staré tradice krautish a výsledek připomíná venkovský zámeček. Hotelový areál wellness poskytuje rekreační příležitosti pro každého. 0.1 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 81.98 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
73 hodnocení
9.54 / 10 9.54
Další informace o hotelu a rezervaci: Hetkut Wellness Hotel & Equestrian Park
konferenční sál Fitness center perlivá koupel manikúra masáže parkoviště pedikúra možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) internet (bezplatně) klimatizace
Město: Zamardi

Hotel Wellamarin čtyřhvězdičkový hotel

Hotel Wellamarin, Pohled z exteriéru - Zamardi Wellamarin Wellness Hotel se nachází asi 115 kilometrů od Budapešti, na jižním pobřeží jezera Balaton. Jelikož je hotel umístěn přímo na pláži, poskytuje úžasný výhled na kopce na severním pobřeží a opatství Tihany a nabízí vhodnou možnost, jak si odpočinout. 1.7 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 153.71 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
436 hodnocení
9.16 / 10 9.16
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Wellamarin
konferenční sál Fitness center Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (bezplatně) masáže parkoviště jídelna / kavárna pokojový servis sauna Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Heviz

Hotel Napsugar

Budova - Hotel Napsugar Ve vzdálenosti přibliľně 10minutové procházky se nachází třípatrový hotel Napsugár, který očekává své hosty domácí atmosférou, výtahem, saunou a moľností terapie za příznivou cenu. 0.7 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 60.02 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
205 hodnocení
8.33 / 10 8.33
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Napsugar
Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , internet (s příplatkem) masáže parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna sauna Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně)
Město: Heviz

Hotel Park Tříhvězdičkový hotel

Vchod Báječný malý Park Hotel Heviz se nachází v centru mezinárodně známého místa léčebných pobytů Hévíz, vzdálen pouhých 200 metrů od termálního jezera, který je největším teplovodním jezerem Evropy obsahuje různé prvky a minerály s léčivými účinky. Postaven byl v roce 1927. Dvě části spojuje skleněná chodba, hotel byl v letech 2000-2001 plně rekonstruován, dnes očekává své hosty 30 pokoji. 0.4 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
106 hodnocení
8.56 / 10 8.56
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Park
možnost ubytování domácích zvířat Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) internet (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Debrecen

Hotel Lycium čtyřhvězdičkový hotel

Čelni pohled - Hotel Lycium Hotel Lycium leží v centru Debrecínu, proslulého maďarského města, v přímé blízkosti místních pamětihodností a zajímavostí. Hosté mohou využít klimatizované pokoje a apartmány, pěknou restauraci, uzavřenou parkovací plochu a různé možnosti k pořádání konferencí. 1.6 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
134 hodnocení
8.91 / 10 8.91
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Lycium
konferenční sál Fitness center Přístup k internetu na počítači hotelu (bezplatně) , Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (bezplatně) perlivá koupel masáže parkoviště jídelna / kavárna pokojový servis sauna krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Město: Dunakiliti

Hotel Diamant čtyřhvězdičkový hotel

Hotel Diamant se nachází na Malém Žitném ostrově (Szigetkoz), který je součást přírodní chráněné oblasti. Na hosty tu čeká spousta venkovních programů, od mládeže až po seniory. Malým dětem doporučujeme dětské brouzdaliště, hřiště a zoo. Dospělí si mohou půjčit kolo, kajak, kánoi nebo šlapací člun. Začátečníci mají možnost vyzkoušet si ježdění na koni s otěžemi, zatímco zkušení jezdci mohou jet terénní jízdu na ostrovech Szigetkozu. Nížiny na Malém Žitném ostrově jsou domovem pro čírky obecné a pěvce. V přilehlých lesích žije vysoká zvěř a divočáci. 0.8 km od centra města.
Dvoulůžkové pokoje na jednu noc již za ceny 175.08 Eur / pokoj!
Přehled hodnocení:
93 hodnocení
8.61 / 10 8.61
Další informace o hotelu a rezervaci: Hotel Diamant
konferenční sál perlivá koupel masáže parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna tenis Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) internet (bezplatně) klimatizace, klimatizace
Město: Vonyarcvashegy

Zenit Hotel Balaton čtyřhvězdičkový hotel

Zenit Hotel Balaton, Vonyarcvashegy Čtyřhvězdičkový Zenit Hotel Balaton otevřel své brány na klidném místě na kopci s panoramatickým výhledem na jezero Balaton v březnu roku 2011 a nabízí 600 metrů čtverečních lázeňské plochy. 0.9 km od centra města.
 
Přehled hodnocení:
129 hodnocení
8.88 / 10 8.88
Další informace o hotelu a rezervaci: Zenit Hotel Balaton
konferenční sál Fitness center Internetová síť na pokojích (bezplatně), internet (bezplatně) perlivá koupel masáže parkoviště možnost ubytování domácích zvířat jídelna / kavárna pokojový servis sauna krytý plavecký bazén Wi-Fi bezdrátový internet na pokojích (bezplatně), Wi-Fi bezdrátový internet ve společných místnostech (bezplatně) klimatizace
Hotely v Budapešti | Levné ubytování v Budapešti | 3 hvězdičkové hotely v Budapešti | 4 hvězdičkové hotely v Budapešti | 5 hvězdičkové hotely v Budapešti
Na základě poznatků a zkušeností návštěvníků hotelů jsme k jednotlivým hotelům, které nabízejí širokou škálu poskytovaných služeb na vysoké úrovni a za velmi příznivé ceny, přiřadili Smailíky. Dovolujeme si tedy formou Smajlíků upozornit návštěvníky našich webových stránek na vynikající možnosti ubytování.
MapuZavřít mapu